Karjeras nedēļa Lielvārdes pamatskolā

No 7.-11.oktobrim Lielvārdes pamatskolā notika Karjeras nedēļa. Tās ietvaros, skolā viesojās dažādu profesiju pārstāvji.

Abas 5.klases tikās  ar mākslinieci, Mākslas Akadēmijas studenti Patrīciju Grasmani. Jaunā māksliniece skolēnus iepazīstināja ar savu profesiju, kā arī skolēni varēja paši darboties praktiski-no pašcietējošas māla masas izveidot savu mākslas darbu.

1.b klase tikās ar mākslinieci, RTU lektori, docētāju, studijas ‘’Sirēna’’ vadītāju. Mazie pirmklasnieki arī ļoti cītīgi darbojās – zīmēja un krāsoja.

4.b klase tikās ar motosportistu  Vladislavu Kozlovski. Skolēni visu dienu bija sajūsmā par redzēto!

Savukārt, 4.a un 8.a klase iepazina karavīra profesiju. Pie viņiem viesojās NBS pretgaisa diviziona pārstāvis. Skolēniem bija daudz jautājumu, uz kuriem karavīram bija jāatbild.

Rakstu sagatavoja: karjeras konsultante I. Lipiņa