Karjeras izglītības nodarbība 7.b klasē

2024.gada 16.septembrī 7.b klasē viesojās Ērikas tētis, lai pastāstītu par savu profesiju. Ēriks Malahovskis ir pilots – Ivory Jet Services gaisa kuģa kapteinis, ERIVA pilotu skolas instruktors, Lufthansa Academy instruktors. Skolēni klausījās  stāstījumā par aviācijas vēsturi, darba vidi, lidmašīnu un lidojumu veidiem, par to, ka parasti lidmašīnu vada divi piloti, kas uzrauga apkalpes locekļu darbu un seko visiem rādījumiem – sastāda maršrutus, izvēlas lidojumu augstumu un ātrumu, nodrošina drošu lidojumu. Bērni uzzināja, kā kļūt  par  pilotu, kāda  ir  viņa darba ikdiena, cik ilgi, cik daudz un kas  ir  jāmācās, cik ilgs ir bijis tālākais lidojums un skaistākais skats. Ar lielu  interesi saņēmām atbildes  uz daudziem jautājumiem. Liels paldies Ērikas tētim par atsaucību!

Rakstu sagatavoja 7.b klases audzinātāja Inga Blumfelde