Konkurss ” Gribu būt mobils”

Mēs, 8. klases komanda „Smurfi”, 2020. gada 30. janvārī devāmies uz CSDD organizētā konkursa „Gribu būt mobils” pusfinālu, kas norisinājās Ogres 1. vidusskolā. Lai piedalītos konkursā, mums bija jāsagatavo mājasdarbs par drošu iekļaušanos ceļu satiksmē un uzvedību transportlīdzekļu pieturvietās. Mājasdarba prezentāciju vērtēja tiesneši.

Pusfināls bija iedalīts 3 kārtās. Viena no kārtām, kas visspilgtāk palika atmiņā, notika pie planšetdatoriem. Uz lielā ekrāna rādīja jautājumus, bet četrus atbilžu variantus – a; b; c; d rādījā uz planšetdatoriem. Kopā bija aptuveni 70 jautājumi. Jautājumi ļoti dažādi. Katram jautājumam bija dots īss apdomāšanās laiks. Pēc visām trim  kārtām tiesneši apkopoja rezultātus.

Mēs, lieliskā komanda, iekļuvām pirmajā trijniekā un ieņēmām godpilno 3. vietu. Kā apbalvojumu mēs saņēmām pludmales dvieļus, uz kuriem bija GBM logo.

Mums ļoti patika piedalīties GBM konkursā, jo tas ne tikai mums ļoti noderīgs, bet arī pārējiem skolas audzēkņiem, kurus iesaistījām mājas darba tapšanā.

Dace Tukiša, 8. klases skolniece